MENU

Aktuality a novinky v ponuke

On-line prehliadka

Newsletter

Referencie našich zákazníkov

„Dávam všetkému za jedna, pretože som bol so všetkým spokojný:-) Ako s prostredím a vybavením učebne, tak s lektorom, jeho prístupom a odbornými znalosťami. Ďakujem a niekedy nabudúce dovidenia :-)“

ORA1 - Oracle databáze: Úvod do SQL

Univerzita Karlova v Praze

Last minute ponuka

Aug 21
Kurz je určen pro účastníky, kteří již mají znalosti administrace prostředí Linuxových (či Unixových) systémů a potřebují své znalosti rozšířit o tvorbu skriptů pro automatizaci úloh a monitorování. Po absolvování kurzu se účastník orientuje v prostředí shellu, zvládá základní programovací techniky a umí vytvářet užitečné skripty pro administrátorské i uživatelské práce v prostředí operačního systému Linux/Unix.
Sleva: 10%
Aug 21
Kurz seznamuje mírně zkušené programátory v jazyce Visual Basic .NET nebo účastníky předchozího kurzu VBNET1 s pokročilejšími technikami programování v tomto moderním objektově orientovaném programovacím jazyce. Účastníci se naučí pracovat se souborovým systémem, ošetřovat chyby a výjimky a pracovat s pokročilými vlastnostmi objektového modelu, jako je dědičnost, polymorfizmus, přetěžování, abstraktní třída, interface a podobně. Na závěr si představí některé z mnoha dalších možností frameworku .NET.
Sleva: 10%