MENU
Úvod
O společnosti
Záruka Získaných Znalostí

Záruka Získaných Znalostí

Záruka získaných znalostí umožňuje všem účastníkům našich kurzů bezplatně si zopakovat již absolvovaný kurz.

Proč právě Záruka získaných znalostí?

Každý člověk je originál a tudíž i každému účastníkovi kurzu vyhovuje jiný přístup, jiný lektor, jiní kolegové, jiné prostředí, jiné tempo atd. Na školeních se často i přes předem určené osnovy a danou úroveň vstupních znalostí sejdou rozdílné typy studentů co do odbornosti, věku, úrovně chápání, rychlosti apod. Naši lektoři jsou zkušení odborníci s vysoce vypracovanými pedagogickými schopnostmi a individuálním přístupem, avšak na skupinových kurzech není vždy možné se každému jedinci věnovat zcela individuálně. Proto se může kdykoli stát, že některý z absolventů počítačového kurzu některou část probírané látky zcela nepochopí. Nikdo nemůže svým zákazníkům zaručit stoprocentní účinnost školení. Avšak jeden ze způsobů, jak eliminovat tento faktor a zajistit svým klientům co nejvyšší efektivitu školení a tudíž i jejich maximální spokojenost jsme se rozhodli přidat do svojí standardní nabídky služeb. Je jím právě Záruka získaných znalostí.

Jak funguje Záruka získaných znalostí?

Pokud má některý absolvent kurzu pocit, že ne zcela pochopil probíranou látku nebo že by mu pomohlo si kurz zopakovat a více danou problematiku procvičit, pak je na místě, aby využil možnosti opakované účasti na školení! Školicí středisko PC-DIR Real, s. r. o. dává tuto možnost všem zákazníkům a to zcela zdarma! Využívá-li tedy Vaše firma našich služeb školení výpočetní techniky, může si tak být jistá zaručenou investicí finančních prostředků na vzdělávání.

Záruka získaných znalostí pro firmy:

Máte obavy, že investujete prostředky do školení vašich IT specialistů, kteří vaši firmu následně opustí i se získaným know how? Máme pro vás dobrou zprávu. Od roku 2004 nově poskytujeme firmám možnost bezplatného vyškolení nových specialistů. Pokud absolvent našeho kurzu opustí vaši firmu do tří měsíců, zdarma vám vyškolíme jeho nástupce.

Nabídka hotline konzultací a podpory zákazníků:

Další naší službou pro zákazníky je bezplatná základní podpora pro absolventy naších kurzů formou konzultace a vyřešení drobných problémů po telefonu. Zavolejte, naši pracovníci i externí lektoři se vám budou ochotně věnovat a pokusí se vám pomoci.V případě složitějších problémů zajistíme další podporu přímo u zákazníka za zvýhodněnou cenu prostřednictvím našich fundovaných lektorů a odborníků.

Podmínky využití Záruky získaných znalostí:

Neklademe si žádné zvláštní podmínky. Jediné, co je třeba udělat, je zažádat o využití Záruky získaných znalostí do 6 měsíců po absolvování kurzu. Termín opakovaného školení je třeba domluvit s pracovníky Školicího střediska PC-DIR Real, s. r. o., kteří klientovi nabídnou možnosti pro opakování daného kurzu. Není možné využívat Záruky získaných znalostí pro přechod na vyšší verzi školeného produktu. Účastník opakovaného kurzu nemá nárok na bezplatné obědy ani další odbornou publikaci či manuál ke školení. Záruka získaných znalostí se vztahuje na všechny standardní kurzy výpočetní techniky Školicího střediska PC-DIR Real, s. r. o.